Moderní výuka s ICT

Vzdělávací systém JOKRYS

JOKRYS je univerzální vzdělávací webová aplikace, kterou je možné využít pro výuku na základních i středních školách, ale také v rámci samostatných vzdělávacích kurzů a výukových modulů. Tento systém je možné doplnit o jakýkoli obsah v textové i multimediální podobě. Je sestaven přesně tak, aby na míru vyhovoval jak vzdělávacím institucím, tak také samotným žákům či studentům, jimž má dopomoci k co nejefektivnějšímu zvládnutí učiva. Pestrost, přehlednost a interaktivita postavené na nejmodernějších technologiích – to jsou hlavní principy, na nichž je vzdělávací systém JOKRYS založen.

Bližší informace zde.

BLEDWSCHOOL - moderní výuka cizích jazyků

Vzdělávací systém BLEDWSCHOOL je především e-learningový systém s příjemným a intuitivním uživatelským rozhraním, který je využitelný pro všechny typy základních a středních škol v ČR. Zapojení učitele v roli průvodce a hodnotitele naplňuje principy moderní výukové metody – blended learningu.

Bližší informace zde.

Tisková zpráva březen 2020

Tisková zpráva 6. 12. 2017

Pololetní prázdniny

V pátek 4. 2. 2022 jsou jednodenní pololetní prázdniny.

Lyžařský výcvikový kurz

2. A + 2. B: 17. 1. - 24. 1. 2022

+ více

Vánoční přání

Přejeme příjemné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v novém roce.

Vánoční prázdniny

23. 12. 2021 - 2. 1. 2022, nástup 3. 1. 2022.

Ředitelské volno

Ředitel školy vyhlašuje na úterý  26. 10. 2021 mimořádné ředitelské volno.

Archiv aktualit ->