Moderní výuka s ICT

Vzdělávací systém JOKRYS

JOKRYS je univerzální vzdělávací webová aplikace, kterou je možné využít pro výuku na základních i středních školách, ale také v rámci samostatných vzdělávacích kurzů a výukových modulů. Tento systém je možné doplnit o jakýkoli obsah v textové i multimediální podobě. Je sestaven přesně tak, aby na míru vyhovoval jak vzdělávacím institucím, tak také samotným žákům či studentům, jimž má dopomoci k co nejefektivnějšímu zvládnutí učiva. Pestrost, přehlednost a interaktivita postavené na nejmodernějších technologiích – to jsou hlavní principy, na nichž je vzdělávací systém JOKRYS založen.

Bližší informace zde.

BLEDWSCHOOL - moderní výuka cizích jazyků

Vzdělávací systém BLEDWSCHOOL je především e-learningový systém s příjemným a intuitivním uživatelským rozhraním, který je využitelný pro všechny typy základních a středních škol v ČR. Zapojení učitele v roli průvodce a hodnotitele naplňuje principy moderní výukové metody – blended learningu.

Bližší informace zde.

Tisková zpráva 6. 12. 2017

Ředitelské volno

Ředitel školy vyhlašuje ve čtvrtek a v pátek 2. a 3. 5. 2019 ředitelské volno.

V pátek 26. dubna ve 14.00 hod. pro I. - III. ročník.

Bližší informace k přijímacím zkouškám

Bližší informace k PZK

Přijímací řízení

Ředitel školy vyhlašuje 1. kolo PZK pro šk. r. 2019/20 pro obor Bezpečnostně právní činnost,...