Moderní výuka s ICT

Vzdělávací systém JOKRYS

JOKRYS je univerzální vzdělávací webová aplikace, kterou je možné využít pro výuku na základních i středních školách, ale také v rámci samostatných vzdělávacích kurzů a výukových modulů. Tento systém je možné doplnit o jakýkoli obsah v textové i multimediální podobě. Je sestaven přesně tak, aby na míru vyhovoval jak vzdělávacím institucím, tak také samotným žákům či studentům, jimž má dopomoci k co nejefektivnějšímu zvládnutí učiva. Pestrost, přehlednost a interaktivita postavené na nejmodernějších technologiích – to jsou hlavní principy, na nichž je vzdělávací systém JOKRYS založen.

Bližší informace zde.

BLEDWSCHOOL - moderní výuka cizích jazyků

Vzdělávací systém BLEDWSCHOOL je především e-learningový systém s příjemným a intuitivním uživatelským rozhraním, který je využitelný pro všechny typy základních a středních škol v ČR. Zapojení učitele v roli průvodce a hodnotitele naplňuje principy moderní výukové metody – blended learningu.

Bližší informace zde.

Tisková zpráva 6. 12. 2017

Horolezecký kurz

II. B 11. - 18. 6. 2019 II. A 18. - 25. 6. 2019

+ více

Rozvrh hodin pro denní studium

Rozvrh hodin - od 7. 1. 2019

Rozvrh hodin distanční studium

Rozvrh hodin - 2. pololetí

Informační memorandum

Výchovný poradce Mgr. Eva Hrobařová

Metodik prevence Mgr. Alena Bendová, Ph.D.

+ více
Archiv aktualit ->