Spolupráce školy s Masarykovou univerzitou

BPA Brno je partnerská škola Masarykovy univerzity.

MU

Tento program je iniciován Masarykovou univerzitou v Brně, jeho cílem je rozvinout užší spolupráci mezi Masarykovou univerzitou a středními školami v České republice a v zahraničí.

NA HŘIŠTI I NA VODĚ BÝT S DĚTMI VŽDY V POHODĚ

BPA Brno spolupracuje s Fakultou sportovních studií Masarykovy univerzity na projektu NA HŘIŠTI I NA VODĚ BÝT S DĚTMI VŽDY V POHODĚ.

fssmu v pohode

fssmu v pohode 1

Inovace bakalářského studijního oboru a navazujícího magisterského studijního oboru

BPA Brno také spolupracovala s Fakultou sportovních studií Masarykovy univerzity na projektu Inovace bakalářského studijního oboru Speciální edukace bezpečnostních složek a navazujícího magisterského studijního oboru Aplikovaná sportovní edukace bezpečnostních složek.

sportovniedukace

Spolupráce s Univerzitou obrany Brno (optická střelba)

logo uo l

Spolupráce školy s dalšími subjekty

• spolupráce s BPA v Ostravě, Plzni, Malých Svatoňovicích, Praze a s SPŠ MV ČR v Brně a v Holešově
  • spolupráce s policisty z Velké Británie
  • spolupráce s PČR (psychologické testy – přijímací zkoušky)
  • spolupráce s Aeroklubem Brno (paravýcvik)
  • spolupráce s TAK HELLAS (oddíl zápasu), SK Královo Pole (odd. juda)
  • spolupráce s SHO-BU-KANem (oddíl karate)
  • spolupráce s ČUDK (Česká unie Dento Karate-do), KJJČSJu (Komise Jiu-jitsu Českého svazu judo)
  • spolupráce s TJ Sokol Nový Lískovec (přátelská utkání)
  • spolupráce s PedF MU – pedagogická praxe studentů aj.
  • spolupráce s FSpS MU - navazující studium Speciální edukace bezpečnostních složek

Přijímací řízení

Ředitel školy vyhlašuje 1. kolo PZK pro šk. r. 2019/20 pro obor Bezpečnostně právní činnost,...

+ více

Lyžařský výcvikový kurz

1.A: 19. - 26. 2. 2019, 1.B: 26. 2. - 5. 3. 2019. Platba Kč 3.500,- na účet školy.

Rozvrh hodin pro denní studium

Rozvrh hodin - od 7. 1. 2019

Kurzy na TSP